CO ROBIMY

Hobby krótko mówiąc o fotografii dwójka pasjonatów fotografii.

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy dwójką pasjonatów fotografii, którzy tworzą zgrany zespół.

DLACZEGO TO ROBIMY

Pracując razem, dopełniamy swoje fotograficzne pomysły i umiejętności. Z przyjemnością stworzymy dla Państwa niepowtarzalną pamiątkę, dzięki której najważniejsze wydarzenia zyskają unikalną oprawę.

O AUTORACH

Witamy Państwa na stronie internetowej poświęconej naszej pracy i hobby krótko mówiąc o fotografii. Nazywamy się ZOOM sesje lubelskie, jesteśmy dwójką pasjonatów fotografii, którzy tworzą zgrany zespół zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Pracując razem, dopełniamy swoje fotograficzne pomysły i umiejętności. Z przyjemnością stworzymy dla Państwa niepowtarzalną pamiątkę, dzięki której najważniejsze wydarzenia zyskają unikalną oprawę. Zapewniamy państwu podejście do każdej sesji, służąc radą, jednocześnie będąc otwartymi na Państwa propozycje i potrzeby. Łączymy to, co jest piękne, uwieczniamy w kadrach wszystkie szczególne dla w Państwa ważne w życiu chwile. Uwieczniając piękne momenty, gesty i emocje wypisane na ludzkich twarzach, najlepiej jak umiemy, ponieważ to pozwala nam się spełniać w tej dziedzinie. Szukamy też wyjątkowości w niepozornych sytuacjach, zawsze z dbałością o najlepszą jakość naszej pracy.

Dołożyliśmy wszelkich starań dla Państwa i dlatego też odbyliśmy posiadamy ukończony kurs pastoralno – liturgiczny dla operatorów audiowizualnych, który jest niezbędny do fotografowania i filmowania w obiektach sakralnych. W kościele pracujemy bardzo dyskretnie. Dlatego też dbamy o dobry kontakt z naszymi klientami, atmosferę swobody, która sprawi, że zdjęcia będą pełne naturalnych i pozytywnych emocji. W każdym wyjątkowym dla Państwa dniu możecie liczyć na nasz profesjonalizm, uśmiech i kreatywność. Mamy nadzieję, że do zdjęć, które uda nam się wspólnie stworzyć będą państwo często wracać z uśmiechem na twarzy, które wspólnie stworzyliśmy wspólnymi siłami. Wykonujemy sesje, teledyski okolicznościowe. Jesteśmy kreatywnymi fotografami z Lublina, w naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: portrety, sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce i rodzinne. Profesjonalne fotografie ze ślubu i wesela, Chrzcin czy też pierwszych urodzin Dziecka – to niezapomniana pamiątka tych doniosłych wydarzeń w przystępnych cenach!

Zajmujemy się fotografią ślubną na terenie – Lublina, Świdnika, Chełma, Zamościa, Puław, Kraśnika, Opola Lubelskiego, Łukowa, Warszawy i nie tylko! Reportaże i plenery ślubne to wyjątkowe zdjęcia – gwarantujemy pełne zaangażowanie, profesjonalne i indywidualne podejście tak by państwo byli z nas bardzo zadowoleni. Warto też pomyśleć o pamiątce z okresu narzeczeństwa – sesje we dwoje i sesje narzeczeńskie to oryginalne zdjęcia, gdzie jedynym ograniczeniem jest nasza fantazja. Przygotowaliśmy fotografie komunii, studniówki, zdjęcia produktowe czy kulinarne w każdej z tych dziedzin czujemy się dobrze i ciągle doskonalimy swój warsztat.

Jak głosi nasze motto:  Masz pomysł na sesję? My go zrealizujemy 🙂

Pozdrawiamy Zespół ZOOMsesje-lubelskie 😊